Instruktorzy

FIT PILATES-ANIA PABLO

Ukończyła kursy i szkolenia w Akademii Fitness Lady Fit uzyskując Certyfikat Instruktor Fitness Aerobic, Step 1, Certyfikat Pilates i Streching Instructor.
Prowadzi zajęcia ABS, TBC, PILATES , STRECHING, FAT KILLER, PŁASKI BRZUCH

Jest osobą pogodną i wesołą, wierzy że jeżeli czegoś się pragnie i świadomie dąży do tego wtedy zawsze osiąga się zamierzony cel. Wystarczy najpierw tylko ten cel sobie postawić , a później już tylko konsekwentnie realizować i nie zatrzymywać się, ale budować, rozwijać się i marzyć o kolejnych wyzwaniach. To właśnie nadaje życiu sens. To ją nakręca i mobilizuje do efektywnej pracy i życia.

SALSA-JOLANTA  GRZYB

MAGIA CIAŁA – TANIEC I RUCH –  AGNIESZKA CZUBAK

Magia Ciała to zajęcia oparte na ruchu spontanicznym i tańcu.

Celem tych zajęć jest poczuć swoje ciało i przekierować do niego świadomość.Zapraszamy zatem wszystkich, którzy chcą dać uwagę swojemu ciału. Będziemy poprzez ruch docierać do potrzeb zapisanych w ciele tak, by poczuć radość płynąca z ruchu, tańca i zabawy ciałem.!!Będziemy miękko i spontanicznie płynąć wraz z muzyką, przyglądać się sobie i czuć siebie w tańcu by rozpuścić jak najwięcej blokad i poczuć wolność w naszym ciele.               Bardzo serdecznie zapraszamy do wspólnej podróży w głąb siebie.

Zajęcia prowadzi Agnieszka Czubak – Od najmłodszych lat tańczyła w zespole ,,Agat”. Obecnie jest instruktorką fitness. Bierze udział w wielu zajęciach tanecznych opartych głównie na tańcu spontanicznym, pracy z ciałem oraz z emocjami np. ,,Misterium Ciała” ,,5 Rytmów wg Gabrielle Roth, medytacje, tantra.

TANIEC I RUCH -JOANNA URBANIAK – WOŻNIAK

Taniec to jej pasja . Dzielenie się umiejętnościami i efekty tej pracy to dla niej ogromna satysfakcja.
Jest z wykształcenia instruktorem tańca. Pracuje aktywnie w zawodzie z młodzieżą dziećmi i dorosłymi od 1995 roku. Jej ulubiona technika taneczna to modern i taniec współczesny.

Tańce latynoamerykańskie to hobby , które stara się ciągle rozwijać i poznawać nowe tajniki. Praca nad ciałem , sprawnością fizyczną sprawia jej wiele radości i utrzymuje w formie.

Praca z ludźmi poprzez taniec dostarcza jej wielu pozytywnych wrażeń .Tańczy i jest szczęśliwa.Spróbuj i Ty .

możesz czuć się bezpiecznie .

Anna Barłoga – Certyfikowana Instruktorka Zumba Fitness

 

Od najmłodszych lat chciała zostać nauczycielką, dlatego rozpoczęła studia na kierunku matematyka. Szybko zorientowała się jednak, że matematyka to nie wszystko co chce w życiu robić. Pewnego dnia koleżanka powiedziała jej o zajęciach, na których ciągle się tańczy, krzyczy, wymachuje różnymi częściami ciała a przy tym świetnie się bawi i spala tonę kalorii. Ania poszła na Zumbę, o której była mowa i zakochała się od pierwszego wejrzenia. Znalazła swoją pasję, którą nieustannie rozwija. 

Zdobyła  uprawnienia do prowadzenia Zumbatomic – zajęć przeznaczonych dla dzieci o 4 do 14 roku życia oraz ZumbaGold – dla osób, które rozpoczynają przygodę ze sportem, kobiet w ciąży, osób z ograniczeniami ruchowymi czy osób starszych. Poza tym lubi spędzić czas w kuchni wypróbowując nowe przepisy, oglądać mecze piłki nożnej i wybrać się na dobry rockowy koncert.”