Salsa

JUŻ W STYCZNIU 2011 r KLUB FITNESS CEIRO ZAPRASZA na gorące klimaty salsy, która pobudza zmysły ,wyzwala emocje oraz pozytywną energię. Jest tańcem bardzo swobodnym, rytmicznym, energicznym i integracyjnym. Pełnym humoru i improwizacji pozwala dobrze się bawić.

ZAJĘCIA POPROWADZI: EWA MARCINIAK

Dyplomowany instruktor tańca (dyplom Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego) oraz magister pedagogiki, skończyła także studia podyplomowe w zakresie terapii ruchem z gimnastyką korekcyjno-kompensacyjną .Zaczynała od tańców ludowych, jednak swoje życie związała z salsą. Od kilku lat jest czynną działaczką w łódzkim świecie tanecznym. Brała udział w budowaniu szkoły tańca UDZ, później była współzałożycielką Salcity Dance Studio. W tym czasie stała się cenioną instruktorką salsy w Łodzi, wyszkoliła także paru nowych instruktorów. Obecnie tworzy nowy projekt „eM’ Salsa Dance Faktory” – jej marzenie o fabryce tańca, tanecznej „Ziemi Obiecanej”.  www.emsalsa.pl.

Zajęcia zaplanowano -Wtorek 19.30-20.30, Piątek 17.30-18.30. Grupy będą tworzone sukcesywnie na podstawie zapisów.Chcesz poczuć się bardziej seksy a przy tym pozbyć się zbędnych kilogramów?                       PRZYJDŹ-ZOBACZ-POCZUJ

Cena wejścia jednorazowego-15zł   Karnet 4 wejścia-55 zł